Kitten Dress Up Games

Kitten Dress Up Games 2.3 and up

Kitten Dress Up Gry aplikacja jest nowe darmowe dziewczyny do grania i zabawy z uroczych wirtualnych zwierząt domowych na smartphone.

Kitten Dress Up Gry aplikacja jest nowe darmowe dziewczyny do grania i zabawy z uroczych wirtualnych zwierząt domowych na smartphone.

Kitten Dress Up Gry aplikacja jest nowe darmowe dziewczyny do grania i zabawy z uroczych wirtualnych zwierząt domowych na smartphone. Naucz dziecko, aby utworzyć nowy wygląd mody dla kotka, aby nową fryzurę, zmienić ubranie, itp Pobierz kociak Ubierz gry za darmo i grać razem z dziewczyną. Dziewczyny, zapraszamy do magicznego kota ziemi. Masz opcje do wyboru jednego z tych ślicznych małych dzieci kotów. Użyj wyobraźni i dać do piękny nowy wygląd fantastycznych zwierząt. Z tej góry Kitten ubieranki można łatwo dać kitty najlepszego twórczego stylu. Dokonaj kot stać prawdziwym Fashion Star. Może chcesz bawić się lalkami, aby ubierać się dziewczynki, Unicorn, kucyka i inne zwierzęta. Tutaj można spróbować czegoś innego, a makijaż mały kotek.

Kitten Dress Up to gra top dziewczyny. Istnieje wiele stylów mody i wielu dostępnych opcji dla szczeniaka, takich jak fryzury, blaty, dna, buty i całe mnóstwo akcesoriów, takich jak bransoletki, biżuteria i inne dekoracje. Zagraj w gry kotek projektant mody i ubierać się kotka i że jest najpopularniejszym gwiazdą mody. Sprawdź swój wirtualny szczeniak dumny, zrobić zdjęcie kotka i podzielić się nim z przyjaciółmi za pośrednictwem popularnych sieci społecznych. Makijaż szczeniaka w studio mody używając Android. Można mieszać ubrania, naszyjnik, ozdoby, ogonem szczeniaka usłyszeć lub organu. Użyj wirtualny mody szafę. Twoje piękne słodkie małe zwierzątko będzie gotowy na fantastyczny pokaz mody na Fashion Week. Ubierz księżniczka Kitty i jej niesamowicie piękne, godne królestwa. Kitten Dress Up to słodkie zwierzątko gry bezpłatnej opieki. Dowiedz się, jak być mamą, i jak jest piękna dbać o małe dziecko. Bądź uroczy kociak z niektórych dodatkowych akcesoriów urocze. Wybierz z kolorowe obroże, łuki i błyszczące bransolety. Pochwal się swoją kreatywność poprzez mieszanie i dopasowanie ubrania i dodatki, aby stworzyć nowy wygląd przez cały czas. Może kiedyś będzie twoje prace w znanych magazynów mody.

Kocięta dzieci są najpiękniejsze i najbardziej magiczne zwierzęta domowe. Poznaj kotek księżniczka, święta kota, itp Zabierz je do salonu mody. Dodać je do być piękny i dumny. Umieść fajne tło i wyobrazić sobie, jak twój kot jest szczęśliwy prowadzony, lub latać jak jednorożec.

Funkcje kategorie:

- 3 śliczne kocięta

- kolory ciała

- gumki do włosów

- Naszyjniki

- Oczy

- Okulary

- Ogon

- Trampki

- Zabawki: Hank, mysz, płyta

- Tła

możesz:

• Zapisz swój model, zrobić zdjęcie, użyj go jako tapetę

Najczęściej pobierane Gry na Android

Więcej
Kitten Dress Up Games

Download

Kitten Dress Up Games 2.3 and up

Opinie użytkowników o Kitten Dress Up Games